Wejście / Rejestracja
Warunki

1. WARUNKI OGÓLNE

Najemca musi mieć co najmniej 23 lata i posiadać regularne dokumenty osobiste: paszport i prawo jazdy od co najmniej 2 lat. Minimalny okres wynajmu to 24 godziny. Najemca zobowiązany jest do zwrotu samochodu wraz z przekazanymi mu dokumentami i wyposażeniem w uzgodnionym terminie i miejscu. W przypadku opóźnienia wynoszącego 2 godziny bez uprzedzenia, płatny jest dodatkowy dzień czynszu.


2. CENA WYNAJMU SAMOCHODU

Cena wynajmu samochodu obejmuje:

Nieograniczony przebieg, ubezpieczenie OC, pełne ubezpieczenie autocasco, podatek drogowy, opłata winieta, ubezpieczenie fotelika samochodowego. Płatności dokonuje się przy wynajmie samochodu. Akceptowane są płatności kartami kredytowymi i debetowymi VISA, MASTER CARD. Przy odbiorze samochodu wpłacana jest KAUCJA w wysokości 100-200 euro, w zależności od klasy auta.

3 PALIWO

Cena wynajmu auta nie obejmuje paliwa Jeżeli klient zwraca samochód z popielnikiem, w przypadkach gdy otrzymał samochód z pełnym bakiem, musi zapłacić koszt paliwa do pełnego zbiornika + 10 euro kary.

4. PODATKI

Dostawa i odbiór samochodu: lotnisko w Burgas - 5 euro, lotnisko w Warnie - 30 euro, lotnisko w Sofii - 70 euro, Obzor, Święty Włas, Nessebar, Sozopol, Primorsko, Carewo - 10 euro, Ravda, Aheloy, Pomorie, Czernomorec - 5 euro .

5. UBEZPIECZENIE

Samochody "VVS-OOD" posiadają ważne ubezpieczenie OC, AC, MIEJSCE. Ubezpieczenie wynajmowanego samochodu nie obejmuje uszkodzeń podwozia samochodu / opon, kół, zawieszenia /, a także wnętrza auta. W przypadku zgubienia dokumentów lub kluczyków do wynajmowanego samochodu klient jest zobowiązany do pokrycia wszystkich ewentualnych poniesionych kosztów. Jeśli wynajmowany samochód zostanie skradziony, a dokumenty i / lub kluczyki do wypożyczonego pojazdu nie zostaną u najemcy, najemca ponosi pełną odpowiedzialność finansową za samochód. W razie wypadku drogowego, niezależnie od tego, czy najemca jest winny, czy nie, musi zaczekać na organy ścigania i uzyskać protokół wypadku drogowego i niezwłocznie powiadomić wynajmującego. Jeżeli najemca prowadził pojazd pod wpływem narkotyków lub alkoholu, spowodował uszkodzenie samochodu, płaci ich wartość. W razie wypadku z winy najemcy jego odpowiedzialność ograniczona jest do wysokości kaucji, pod warunkiem zgłoszenia z policji drogowej. W przypadku braku takiego protokołu najemca płaci 100% szkody samochodowej.

6. DODATKOWY KIEROWCA

Klienci „BBC Sp. Z oo” mogą korzystać z samochodu z kierowcą, płacąc dodatkowo 25 euro za 8-godzinny dzień pracy.

 7 JAZDA ZA GRANICAMI REPUBLIKI BUŁGARII

Samochody "BBC Sp. Z oo" mogą być wyjeżdżane za granicę po wcześniejszym uzgodnieniu i uiszczeniu dodatkowej opłaty.

 8 PODATKI DROGOWE I KARY

Wszystkie grzywny i sankcje otrzymane za nieprzestrzeganie prawa ruchu drogowego w Republice Bułgarii w okresie najmu pokrywa najemca. W przypadku wypadku z wynajętym samochodem, w którym nastąpi trwałe kalectwo lub śmierć kierowcy lub pasażerów w samochodzie, Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności.