Wejście / Rejestracja
O nas

Witamy na stronie firmy „BBC” Ltd.

Mamy nadzieję, że w tym miejscu będzie można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące naszej usługi „Rent a Car” (wynajem samochodów) oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z jej użytkowaniem.

Firma "BBC" Sp. Z oo powstała w 2004 roku i zajmuje się wyłącznie usługami.

Główną działalnością firmy jest wynajem samochodów. Biura firmy znajdują się w Starej Zagorze i Burgas.

Firma ma ugruntowaną pozycję rynkową w zakresie wynajmu samochodów. Utrzymanie wysokiej jakości szerokiego wachlarza oferowanych usług, ciągłe aktualizowanie i wprowadzanie nowych technologii ma szczególne znaczenie dla prosperowania firmy i utrzymania się w branży.

Główne cele i priorytety firmy to bezpieczeństwo pasażerów i niezawodność oferowanych samochodów, a Siły Powietrzne zawsze dba o zaspokojenie potrzeb i wymagań swoich klientów z kraju i zagranicy.

Obecnie firma zatrudnia 10 stałych pracowników, z których część posiada specjalne kwalifikacje i przeszkolenie językowe, odpowiadające specyfice działalności i świadczonych przez firmę usług.

Polityka cenowa firmy jest elastyczna i pozwala na stworzenie najkorzystniejszej oferty dla każdego klienta. Firma oferuje różnorodną gamę samochodów osobowych i dostawczych różnych klas i marek. Oferowane przez nas samochody posiadają opłacone podatki i opłaty drogowe oraz są ubezpieczone pełnym ubezpieczeniem autocasco - za samochody i pasażerów.

Firma oferuje swoim klientom inne usługi, takie jak podstawienie samochodu pod wskazany adres, odbiór samochodu oraz transfer z i do dowolnego miejsca wskazanego przez klienta w Bułgarii i za granicą.

Firma oferuje również usługę Wynajem samochodu z kierowcą. Kadra firmy jest odpowiednio wykwalifikowana do działalności firmy. Do dyspozycji klientów są profesjonalni kierowcy, którzy dbają o ich komfortową, bezpieczną i bezwypadkową podróż.

Firma obsługuje również kontrakty długoterminowe. Naszymi partnerami są:

Mitsui Energy Projects, aw szczególności IHI i Toshiba, Japonia
Siemens Austria
FAM, Niemcy
Hej i EU ZS
Lukoil Petrochemical, Burgas
Promet bezpieczny, Kazanlak
Remotex, miasto Radnevo
Techexim Ltd.
Firma może pochwalić się prawidłową i doskonałą obsługą, co świadczy o naszych dotychczasowych i obecnych klientach.

Sam zobacz…!